ANA SAYFA| HAKKIMIZDA| YAZARLARIMIZ| BASINDA YORDAM| ABONELİK| BİZE ULAŞIN
Yeni Çıkanlar
Kuram
Siyaset
Anı - Biyografi
Felsefe
Tarih
İktisat
Edebiyat
Emek Tarihi
Kadın
Çevre
Medya
Cep Kitaplığı
Manga / Çizgi
Bütün Kitaplar
Yayın Listesi
Kılavuz
İttifak Kartları
Varlık/Borç Kartları

KİTAP ARAMA

GİRİŞ

E-mail:

Parola:YORDAM KİTAP ABONELİK SİSTEMİ

Yordam Kitap'ta STANDART ABONELİK, SEÇMELİ ABONELİK ve BÜRODAN ABONELİK sistemi devam ediyor.

Abonelik, yayın dönemi takvim yılına uygun olarak Ocak-Aralık aylarını kapsayacak. 2017 Yayın dönemi, Ocak 2017'de başlayıp Aralık 2017'de son bulacak.

Okurlar, ihtiyaçlarına göre üç farklı abonelik sisteminden birini seçebilecekler.


Bu seçeneklerin özellikleri şöyle:


STANDART ABONELİK

Geçmiş dönemlerde de uygulanan bu sistemde Standart Abone Listesi'nde yer alan kitaplar, gönderi ücreti yayınevine ait olmak üzere %40 indirimle aboneye gönderilecek. Yordam Kitap, 2017 yılında yayınlamayı planladığı 45 kitap içinden tüm okurların ilgisini çekebilecek 30 kitaplık bir Standart Abone Listesi oluşturdu. Bu listedeki kitaplar yayınlandıkları ay içinde kargo ile abonelere gönderilecek. Aboneler, isterlerse, Standart Abone Listesi'nde yer almayan kitapları da aynı indirimle satın alabilecekler. Abonenin kredi kartından her ay 30 TL çekim yapılacak. Yıl sonunda, dönem boyunca gönderilen kitapların %40 indirimli tutarı ile aboneden yapılan çekimler karşılaştırılacak, abone alacaklı olduğunda yeni kitaplar bedelsiz gönderilerek, yayınevi alacaklı olursa ek tahsilat yapılarak denklik sağlanacak.

STANDART ABONE LİSTESİ için tıklayınız


SEÇMELİ ABONELİK

Okuyucular, Standart Abone Listesi'ne bağlı kalmak istemezlerse, abonelik listelerini kendileri oluşturabilecekler. 2017 YAYIN PROGRAMI'nda yer alan 45 kitaptan ve/veya önceki yıllarda yayınlanmış kitaplar içinden en az 30 kitap seçerek Seçmeli Abone olunabilecek. Bu sistemde de, Standart Abonelik'te olduğu gibi kitaplarımız % 40 indirimle aboneye gönderilecek ve gönderi bedelini yayınevi üstlenecek. Bu durumda aboneden her ay tahsilat yapılmayacak. Tahsilatlar, aboneye kitap gönderilen aylarda yapılacak. Bir ay içinde gönderilen kitapların indirimli tutarı 30 TL'yi geçerse, taksitlendirme yoluna gidilebilecek.

2017 YAYIN PROGRAMI için tıklayınız


BÜRODAN ABONELİK

İstanbul'da yaşayan ve özellikle öğrenci okurlarımızın talepleri doğrultusunda geliştirilen bu sistemde kitaplar okura gönderilmeyecek, okur kitaplarını Cağaloğlu'ndaki Yordam Kitap bürosundan kendisi alacak. Bu seçenekte, okur, isterse Standart Abone Listesi'ne bağlı kalacak, isterse listesini kendisi oluşturacak. Diğer iki abonelik seçeneğinde önemli bir masraf kalemi oluşturan kargo gönderim ücreti bu seçenekte olmayacağı için abonelere ekstra %5 indirim yapılacak. Böylece Bürodan Abonelik'i tercih eden okurlarımız kitaplarımızı %45 indirimle satın almış olacaklar.

ABONELİK FORMU için tıklayınız


Yordam Kitap'a abone olmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

a) İnternet sayfamızdan ABONE FORMU'nu indirin. Boşluklara gerekli bilgileri girdikten sonra tercihinize göre "Standart Abonelik" veya "Seçmeli Abonelik" kutusunu işaretleyerek 30 kitaplık listenizi oluşturun. Ardından Abone Formu'nu faks, e-posta veya normal posta yoluyla gönderin. Aboneliğiniz başlamış olacaktır.

b) Yordam Kitap'a telefon edin (0212 528 19 10), bilgi verelim ve gerekli işlemleri sizin yerinize biz yapalım.


Abonelik nasıl işleyecektir?

Yordam Kitap, her ay yayınladığı kitapları düzenli olarak aboneye gönderir. Gönderi tutarı, her ay abonenin kredi kartı hesabından tahsil edilir.


Abonelik bedeli ve aylık taksit tutarı?

Standart Aboneliğin bir yıllık tutarı 360 TL'dir. Bu tutar 30 TL'lik taksitler halinde 12 ay boyunca abonenin kredi kartından tahsil edilir. Abonemiz kredi kartını tercih etmezse abonelik ödemesini Abone Formu'nda belirtilen hesap numaralarına havale yaparak da gerçekleştirebilir.


Ocak ayında abone olamazsam sonraki aylarda abone olabilir miyim?

Evet, olabilirsiniz. Ancak bu durumda:

a) Abone olduğunuz aya göre aylık taksit diliminiz artabilir. Örneğin Mart ayında abone olursanız, aylık ödemeniz 40 TL olur;

b) Abone olduğunuz aydan itibaren takvim yılına bağlı kalmaksızın bir yıl boyunca aboneliğinizi sürdürmeniz gerekir.


Bir yıl içinde alacağım kitapların adedi 30'dan az olursa hangi koşullar geçerli olur?

Bu durumda istediğiniz kitaplar % 35 indirimle size gönderilir. Siparişinizin tutarı 50 TL ve üzeri olursa kargo bedeli ödemezsiniz.


Seçmeli Abone olarak kendi listemi oluşturmak istiyorum. Listeme önceki yıllarda çıkmış kitapları ekleyebilir miyim?

Yıllık Yayın Listesi'nden seçtiğiniz kitaplar 30'un altında kalırsa, önceki yıllarda yayınlanmış kitaplardan ekleyerek listenizdeki kitap sayısını 30'a tamamlayabilirsiniz. İsterseniz bu sayıyı daha da arttırabilirsiniz.


Aboneliğin avantajları nelerdir?

Abone, seçtiği kitapları %40 indirimle edinebilecektir. Aboneden gönderi ücreti de talep edilmeyecektir. Aboneler, önceki yıllarda çıkmış kitapları da yine % 40 indirimle ve isterlerse taksitle alabileceklerdir.


Kitap paketi aboneye ulaşmazsa?

Yordam Kitap, kitapları güvenilir bir yolla ve ücretsiz olarak abonelere ulaştırmayı üstlenmiştir. Paket teslimi abone veya yakınının imzası alınarak gerçekleştirilecektir. Eğer paket, gönderi sırasında kaybolur ve aboneye ulaşmazsa Yordam Kitap herhangi bir bedel talep etmeden aynı kitapları aboneye yeniden gönderecektir.


Sistemimizle ilgili daha geniş bilgi almak veya başka sorularınız için lütfen yayınevimizi arayın.


Website Security Test