Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL

Etkinlik - Duyuru

Yordam Edebiyat'tan 3 Çocuk ve Gençlik Kitabı

Fransız çocuk ve gençlik edebiyatının önde gelen yazarlarından Yvan Pommaux, büyük boy, resimli ve ciltli üç kitabıyla ilk kez Türkçede.

Çocuk edebiyatı ve çizgi roman alanlarında 1970’li yıllardan bu yana çok sayıda kitap yazan ve resimleyen, her iki alanda da çeşitli ödüllerin sahibi olan Pommaux’nun Bitmeyen Savaş Troya, Binbir Oyunlu Odysseus ve Biz, Bizim Hikâyemiz isimli kitapları Yordam Edebiyat'ın "Çocuk ve Gençlik Dizisi"nin ilk kitapları olarak genç okurlarla buluşuyor. 

Yordam Kitap’ın 2021 Programında 37 Kitap Var

Marksist klasiklerden “Gençlerle Baş Başa” dizisine, “Kuram-Araştırma-Tartışma” başlığı altındaki çeviri eserlerden aynı başlık altındaki telif eserlere Yordam Kitap’ın 2021 yayın programında 37 kitap yer alıyor.

 

Her Şeye Rağmen Tutkuyla, Umutla, Kitap'la
2021'e!

Biraz moralle mi kapatsak 2020’yi? Her şeye rağmen umutla mı baksak geleceğe? Her Şeye Rağmen Tutkuyla Yaşamak diyen Rosa Luxemburg’un doğumunun 150. senesinde, onun tutkusunun ve mücadelesinin peşine mi düşsek? Bilimle, bilinçle, aydınlıkla, kitapla… sevdiklerimize armağanlarla.

Ajanda armağanı devam ediyor!

Ajanda armağanı devam ediyor! Yeni Yıl Kampanyası bitti ama sitemizden alışveriş yapan okurların paketine Engels200 Ajandası koymaya devam ediyoruz.

Kapat