Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL

Sık Sorulanlar

3+ KİTAP ÇEKİLİŞİ NEDİR?

3+ Kitap Çekilişi, özgün bir “Askıda Kitap” modelidir. 3+ Kitap Çekilişi ile, kitap bağışlamak isteyen okurlar ve kitap edinmekte zorlanan okurlar arasında bir dayanışma köprüsü kuruyoruz. Belirlediğimiz 3 kitap veya kitap setini Yordam Kitap olarak biz askıya çıkarıyoruz, dayanışmacı okurlarla bu sayıyı çoğaltıyoruz.

Kargo ücreti ne kadar?

500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretini biz karşılıyoruz. 500 TL’nin altındaki siparişlerde 50 TL sabit kargo ücreti sipariş tutarınıza ekleniyor.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Pazartesi-Cuma günleri saat 15.00’e kadar verilen ve ödemesi tamamlanan siparişler aynı gün
kargoya verilir. Saat 15.00’ten sonra verilen siparişlerin kargoya verilmesi bir sonraki işgününe
sarkabilir.

“Hasarlı Kitap” nedir, ne zaman satışa
açılır?

“Hasarlı” dediğimiz kitaplar, matbaada, nakliye sırasında vb. oluşan küçük hasarlara ya da
kapaklarının bükülmesi gibi nedenlerle meydana gelen küçük berelere sahip kitaplarımızdır;...

Abonelik sisteminiz var mı, nasıl abone
olabilirim?

Sitemizden alışveriş yaptığınızda sistem sizi abone olarak kaydediyor.Kazandığınız puanlara göre de  %35, %40 ve %45 indirimli abonelik statüsü kazanıyorsunuz...

Nasıl bülten abonesi olurum, avantajları
nelerdir?

Bu metnin hemen altında ya da Sitemizin alt tarafında bulunan “E-posta listemize katılın” bölümüne e-posta adresinizi yazıp “Abone Ol'” butonuna tıkladığınızda bülten abonesi olursunuz...

Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?

Yordam Kitap size özel bilgileri (e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vb.) kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşmaz. Yordam Kitap sitesinde alışverişiniz 3D güvenlik sistemi güvencesi altında tamamlanır. Yordam Kitap'tan Kitap satın alırken kullandığınız kredi kartınız, bankanın ödeme sistemleri güvencesinde olup, Yordam Kitap da dahil olmak üzere üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle göremez.

Yurtdışına kitap satışınız var mı?

Kargo ücreti hesaplanamadığından sitemizden yurt dışına (Kıbrıs dahil) doğrudan kitap satışımız
yoktur. Yurt dışı siparişlerinizi bu link üzerinden iletebilirsiniz. Size sitemizde olduğu
gibi %30 indirim yapılacak ancak bu tutara posta gönderim ücreti eklenecektir.

Puan nasıl kazanılır, biriken puanlar ne işe
yarar?

Sitemize kaydolarak yapılan alışverişlerde birer üye (abone) haline gelen okurlarımız, alışverişlerinde kazandıkları puanlara göre yükselen indirim oranlarından yararlanmaya başlar. Sitemizdeki genel indirim oranı % 30 iken, biriken puanlarınız, size daha yüksek ve kalıcı indirim hakları sağlayacaktır. Buna göre; Yaklaşık 1000 TL’lik alışverişe denk gelen puana eriştiğinizde % 35 indirim hakkı kazanırsınız. Toplam alışverişiniz 2000  TL’ye eriştiğinde % 40 indirim hakkı kazanırsınız. Toplam alışverişiniz 4000 TL’ye eriştiğinde ise % 45 indirim hakkı elde edersiniz. Yordam Kitap abonesi olarak kazandığınız bu indirim hakkınızı sonraki tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Üyelik koşulları nelerdir?
Lütfen sitemize Üye olmadan evvel bu ‘site kullanım şartları’nı dikkatlice okuyunuz.
Bu alışveriş sitesini kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:
Sitenizde sipariş koşulları var mı?

18 yaşından küçük olanlar yordamkitap.com'tan alışveriş yapamaz. yordamkitap.com'ta çocuklara yönelik ürünler olmakla birlikte bunlar sadece yetişkinlere satılmaktadır.

Sitenizde iade koşulları nelerdir?

1. Kargo seçenekleri sipariş sırasında müşterilerimize sunulmaktadır. 2. Yordam Kitap gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. Yordam Kitap'ta müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep edilmez. 3. Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi'yle tahmini 1-5 gün ve her halükarda 30 günlük yasal süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Kapat