Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL

Her Şeye Rağmen Tutkuyla, Umutla, Kitap'la 2021'e!

Biraz moralle mi kapatsak 2020’yi? Her şeye rağmen umutla mı baksak geleceğe? Her Şeye Rağmen Tutkuyla Yaşamak diyen Rosa Luxemburg’un doğumunun 150. senesinde, onun tutkusunun ve mücadelesinin peşine mi düşsek? Bilimle, bilinçle, aydınlıkla, kitapla… sevdiklerimize armağanlarla.

Yordam Kitap ve Yordam Edebiyat olarak, 2021’e girerken Aralık ayı boyunca okurlarımıza armağanlar sunmayı düşündük.

Doğumunun 150. yılı için bir “2021 Rosa Luxemburg Ajandası” hazırladık. Fotoğrafları, Her Şeye Rağmen Tutkuyla Yaşamak adlı Rosa Luxemburg biyografisinden alıntıları, kısa biyografik notları ile 222 sayfalık özel bir ajanda. Aralık ayında www.yordamkitap.com internet adresinden kitap alan herkese hediyemiz. 

Rosa Luxemburg’u andığımız kitap ayraçları da hazırladık. Kimisi mıknatıslı, kimisi normal. Yine internet sitemizden kitap alan herkese hediyemiz.

Aralık ayına özel bir indirim kampanyası da düşündük. Ay boyunca Yordam Kitap ve Yordam Edebiyat’ın tüm setlerini %50, tek tek kitapları ise %45 indirimle sunacağız okurlarımıza. 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargoyu biz karşılayacağız. Bu yönde bir talep belirten okurlarımıza hediye paketi de yapacağız. Bunun için üzerinde logomuzun yer aldığı özel bir paket kâğıdı bastırdık; kitaplarını hediye paketi içinde almayı tercih eden okurlarımız için 2 TL’lik sembolik bir ek ücret belirledik.

Yordam Edebiyat’ın yeni “Bir Solukta Klasikler” dizisini de yine Aralık ayı boyunca set halinde %50 indirimle sunmaya devam ediyoruz. Yirmi kitaplık bu seti alan okurlarımıza 21. kitap olarak Stefan Zweig’dan Sahaf Mendel’i armağan olarak veriyoruz.

Her şeye rağmen tutkuyla, umutla, kitapla… sevdiklerinize verebileceğiniz armağanlarla 2021’e merhaba diyoruz.

Okurlarımızın dikkatine: Pandemi ve sipariş yoğunluğu nedeniyle paketlerinizin ulaşması gecikebilir. Anlayışınızı bekliyoruz.Kapat