Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
%30
KAPİTAL TAKIM (Ciltli) Karl MARX

KAPİTAL TAKIM (Ciltli)

Liste Fiyatı : 1.200,00 TL
İndirimli Fiyat : 840,00 TL
Kazancınız : 360,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 103,60 TL
2789786022038
365710
KAPİTAL TAKIM (Ciltli)
KAPİTAL TAKIM (Ciltli)
840.00

Karl Marx'ın ve Marksizmin temel yapıtı Kapital'in tamamı, Almanca aslından çevrilmiş olarak Türkçeye kazandırıldı. Marksist iktisat alanına hâkim yetkin çevirmenlerin Almanca aslından Türkçeye kazandırdığı bu üç ciltlik kapsamlı eser, titizlikle yayına hazırlandı.

Üç cilt bir arada özel bir kutu içinde sunuluyor.

 “Kapital kesinlikle burjuvaların (toprak sahipleri dâhil) kafasına şimdiye dek fırlatılmış en korkunç gülledir.”

Marx’tan Becker’e 17 Nisan 1867 tarihli mektup

“Yeryüzünde kapitalistler ve işçiler bulunduğundan beri, işçiler için bu kitap kadar önemli bir kitap çıkmadı.”

Friedrich Engels, “Marx’ın Kapital’i”

0 Kapitali aldım yanında küçük bir not defteri verdiniz. Onun yerine hediye olarak, ''Başlayanlar için KAPİTAL (Cep Boy)'' verseydiniz daha güzel olurdu. Onun haricinde kitap cok güzel beğendim. ????
0 Türkiye'deki en iyi Kapital çevirisi kanımca. Ciltli ve kitaplıkta şık duruyor. Kapak tasarımı gayet modern. Kitabın kendisinden ise sözetmeme pek gerek yok sanırım. Kapitalizme Marx'ın bir eleştirisidir kendisi. Okumanızı tavsiye ederim.
Nail Satlıgan’la "Kapital" üzerine…
Nail Satlıgan’la "Kapital" üzerine…

5 Mayıs, bilimsel sosyalizmin kurucularından Karl Marx'ın doğum günü. Bu büyük devrimciyi doğumunun 202. yılında saygıyla anarken,  temel yapıtı Kapital'i Almanca aslından Türkçeye kazandırma projemize öncülük eden Nail Satlıgan'ın, Kapital'in içeriği ve Türkçeye kazandırılma serüveni üzerine söyleşisini okurlara hatırlatmak istedik. Röportaj, 17 Haziran 2011 tarihinde Sendika.Org'da yayımlandı. Yordam Kitap

Kapat