Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
%30
GENÇLERLE BAŞ BAŞA SETİ (10 kitap)

GENÇLERLE BAŞ BAŞA SETİ (10 kitap)

Liste Fiyatı : 1.026,00 TL
İndirimli Fiyat : 718,20 TL
Kazancınız : 307,80 TL
Taksitli fiyat : 9 x 88,58 TL
1864045071208
366246
GENÇLERLE BAŞ BAŞA SETİ (10 kitap)
GENÇLERLE BAŞ BAŞA SETİ (10 kitap)
718.20

2020’nin Mart ayında üç kitapla yola koyuldu “Gençlerle Baş Başa” dizisi: Jean Ziegler’den Gençlerle Baş Başa: Kapitalizm, Metin Çulhaoğlu’ndan Gençlerle Baş Başa: Sosyalizm ve Fikret Başkaya’dan Gençlerle Baş Başa: İklim Krizi ve Ekolojik Yıkım.

“Gençlerle Baş Başa Verelim, Dünyayı Değiştirelim” sloganıyla yola çıkan dizide, yazarlarımız genç okura hitap eder tarzda sorulu-cevaplı, eğlenceli, öğretici kitaplar kaleme aldılar. Ele aldıkları başlıkları en temelden ve özlü bir biçimde irdeleyen, güncel gelişmelere belli bir ağırlık veren, okurların zihninde bütünsel bir çerçeve oluşturmaya çalışan, başta gençlere ama gençlerle birlikte bütün okurlara hizmet eden kitaplar bunlar.

Dizinin dördüncü kitabı, Nisan 2020’de Erkin Özalp imzasıyla yayınlandı: Gençlerle Baş Başa: Yapay Zekâ. Beşinci kitabımızı ise Cem Eroğul kaleme aldı ve Temmuz ayında okurlarla buluştu: Gençlerle Baş Başa: İnsan Olmak

2020 sonunda, Fatih Yaşlı imzalı Gençlerle Baş Başa: Faşizm’i yayınlayarak bu öğretici seriyi altı kitaba ulaştırdık. Yaşlı, dizinin diğer kitapları gibi soru-cevap tarzında işlenen bu yeni kitapta, Almanya ve İtalya’da faşizmin iktidara gelişini ayrıntılarıyla anlatıyor, faşizmi toplumsal, siyasi, ekonomik ve kültürel yönleriyle ele alıp günümüzdeki yansımalarına değiniyor.

Aralık 2021'de yayınlanan son kitapla dizideki kitap sayısı dokuza çıkmış oldu.

Gençlerle Baş Başa: Kapitalizm

Gençlerle Baş Başa: Sosyalizm

Gençlerle Baş Başa: İklim Krizi ve Ekolojik Yıkım.

Gençlerle Baş Başa: Yapay Zekâ

Gençlerle Baş Başa: İnsan Olmak

Gençlerle Baş Başa: Faşizm

Gençlerle Baş Başa: Habercilik ve Medya

Gençlerle Baş Başa: Sanat Nedir?

Gençlerle Baş Başa: Sayıları Sevelim, Sayalım

Gençlerle Baş Başa: Mitoloji

Kapat